Særdeles lækkert og nyopført luksussommerhus med al tænkeligt udstyr, bygget i kvalitetsmaterialer i 2016.
Huset ligger på en dejlig naturgrund i det populære sommerhusområde Søndervig, har 3 skønne terrasser 2 åbne og 1 overdækket med havemøbler, hvor man kan sidde og slappe af og nyde solen.
Indendørs:
Trægulve overalt, dog klinkegulv i gang og badeværelser. 2 lækre badeværelser med gulvvarme og bruseniche. I det ene badeværelse er der 2 personers spabad, og i det andet er der direkte adgang til sauna.
Stort flot og velindrettet køkken med alle tekniske hjælpemidler, bl.a. opvaskemaskine, mikrobølgeovn og fryser.
Smagfuld indrettet og møbleret opholdsstue med brændeovn, fladskærms-TV, Chromecast, parabol og stereoanlæg med CD-afspiller.
3 store soveværelser med dobbeltseng og klædeskab.
Endvidere:
Grovkøkken med vask, vaskemaskine og tørretumbler. Gratis trådløs internetforbindelse.
Et moderne og lækkert sommerhus med god lysindfald, hvor den skønne natur er lige udenfor døren.
Man kan gå en tur til det brusende Vesterhav, eller gå eller cykle til Søndervig, som byder på mange skønne oplevelser.
Bemærk: Fra sæson 2021 er der obligatorisk slutrengøring.
>
Alle sommerhuse i Søndervig